ALF40C331DF450
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALF40C331DF450
JLCPCB Part #
C4155033
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 140mΩ 22.5mm 330uF 35mm 450V 5.14A@10kHz 50mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS