ALF40C272EL200
MFR.Part #
ALF40C272EL200
JLCPCB Part #
C1612829
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+105℃ 200V 22.5mm 2700uF 40mm 41mΩ 7.62A@100Hz 80mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS