ALF40C271EF450
MFR.Part #
ALF40C271EF450
JLCPCB Part #
C1612901
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
270uF 40mm 450V 50mm ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS