ALF40C223EF040
MFR.Part #
ALF40C223EF040
JLCPCB Part #
C1612154
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
22000uF 40V 40mm 50mm ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS