ALF40C182EL250
MFR.Part #
ALF40C182EL250
JLCPCB Part #
C1612883
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
1800uF 250V 40mm 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS