ALF40C152EF200
MFR.Part #
ALF40C152EF200
JLCPCB Part #
C1611826
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1500uF 200V 22.5mm 40mm 5.13A@100Hz 50mm 74mΩ 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS