ALF40C122KP500
MFR.Part #
ALF40C122KP500
JLCPCB Part #
C4155049
Package
插件,D50xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 1200uF 22.5mm 500V 50mm 6.27A@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS