ALF40C122EP400
MFR.Part #
ALF40C122EP400
JLCPCB Part #
C1613619
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 1200uF 22.5mm 400V 40mm 5.76A@100Hz 70mΩ 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS