ALF40C102ED200
MFR.Part #
ALF40C102ED200
JLCPCB Part #
C1611103
Package
Plugin,D40xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 110mΩ 200V 22.5mm 3.92A@100Hz 40mm 40mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS