ALF40C102DH250
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALF40C102DH250
JLCPCB Part #
C1612169
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 125mΩ 22.5mm 250V 3.61A@100Hz 35mm 60mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS