ALF20G821EP600
MFR.Part #
ALF20G821EP600
JLCPCB Part #
C1614856
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 113.2mΩ 18000hrs@85℃ 25mm 40mm 5A@100Hz 600V 820uF ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS