ALF20G562KP250
MFR.Part #
ALF20G562KP250
JLCPCB Part #
C1615257
Package
插件,D50xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 18000hrs@85℃ 250V 25mm 27mΩ 50mm 5600uF 8.63A@100Hz ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS