ALF20G472EE100
MFR.Part #
ALF20G472EE100
JLCPCB Part #
C1612318
Package
Plugin,D40xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 18000hrs@85℃ 25mm 40mm 45mm 4700uF 5.6A@100Hz 61mΩ ±20% 插件,D40xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS