ALF20G471EH500
MFR.Part #
ALF20G471EH500
JLCPCB Part #
C1613330
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 201mΩ 25mm 3.56A@100Hz 40mm 470uF 500V 60mm ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS