ALF20G392EP250
MFR.Part #
ALF20G392EP250
JLCPCB Part #
C1613769
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 18000hrs@85℃ 250V 25mm 32mΩ 3900uF 40mm 7.78A@100Hz ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS