ALF20G391EF500
MFR.Part #
ALF20G391EF500
JLCPCB Part #
C1612487
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 242mΩ 25mm 3.09A@100Hz 390uF 40mm 500V 50mm ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS