ALF20G391EE450
MFR.Part #
ALF20G391EE450
JLCPCB Part #
C1612034
Package
Plugin,D40xL45mm
Description
390uF 40mm 450V 45mm ±20% 插件,D40xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS