ALF20G333EF035
MFR.Part #
ALF20G333EF035
JLCPCB Part #
C4155294
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10.03A@10kHz 18000hrs@85℃ 25mm 33000uF 35V 38mΩ 40mm 50mm ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS