ALF20G331EF600
MFR.Part #
ALF20G331EF600
JLCPCB Part #
C1613503
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 2.81A@100Hz 25mm 274.4mΩ 330uF 40mm 50mm 600V ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS