ALF20G272KP400
MFR.Part #
ALF20G272KP400
JLCPCB Part #
C1614776
Package
插件,D50xL105mm
Description
105mm 2700uF 400V 50mm ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS