ALF20G272FP350
MFR.Part #
ALF20G272FP350
JLCPCB Part #
C1619265
Package
插件,D45xL105mm
Description
105mm 2700uF 350V 45mm ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS