ALF20G271EC450
MFR.Part #
ALF20G271EC450
JLCPCB Part #
C1619813
Package
Plugin,D40xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 2.07A@100Hz 259mΩ 25mm 270uF 35mm 40mm 450V ±20% 插件,D40xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS