ALF20G222KP450
MFR.Part #
ALF20G222KP450
JLCPCB Part #
C6499437
Package
插件,D50xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 11.12A@10kHz 18000hrs@85℃ 2200uF 25mm 450V 50mm 70mΩ@100Hz ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS