ALF20G222EL250
MFR.Part #
ALF20G222EL250
JLCPCB Part #
C4155065
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 2200uF 250V 25mm 40mm 43mΩ 80mm 9.49A@10kHz ±20% Plugin,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS