ALF20G182FP450
MFR.Part #
ALF20G182FP450
JLCPCB Part #
C1619274
Package
插件,D45xL105mm
Description
105mm 1800uF 450V 45mm ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS