ALF20G182EP350
MFR.Part #
ALF20G182EP350
JLCPCB Part #
C1613837
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 18000hrs@85℃ 1800uF 25mm 350V 40mm 54mΩ 6.14A@100Hz ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS