ALF20G153EB040
MFR.Part #
ALF20G153EB040
JLCPCB Part #
C4155194
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 15000uF 18000hrs@85℃ 25mm 30mm 4.51A@10kHz 40V 40mm 79mΩ ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS