ALF20G122KP600
MFR.Part #
ALF20G122KP600
JLCPCB Part #
C1616403
Package
插件,D50xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 1200uF 18000hrs@85℃ 25mm 50mm 6.57A@100Hz 600V 81.8mΩ ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS