ALF20G122FP550
MFR.Part #
ALF20G122FP550
JLCPCB Part #
C1619955
Package
插件,D45xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 1200uF 18000hrs@85℃ 258mΩ 25mm 45mm 5.6A@100Hz 550V ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS