ALF20G122EP450
MFR.Part #
ALF20G122EP450
JLCPCB Part #
C1613563
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 1200uF 18000hrs@85℃ 25mm 40mm 450V 5.57A@100Hz 70mΩ ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS