ALF20G102KL600
MFR.Part #
ALF20G102KL600
JLCPCB Part #
C1615834
Package
插件,D50xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 18000hrs@85℃ 25mm 5.69A@100Hz 50mm 600V 80mm 98.4mΩ ±20% 插件,D50xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS