ALF20G102FP600
MFR.Part #
ALF20G102FP600
JLCPCB Part #
C1615261
Package
插件,D45xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 105mm 18000hrs@85℃ 25mm 45mm 5.74A@100Hz 600V 94.8mΩ ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS