ALF20C821EH350
MFR.Part #
ALF20C821EH350
JLCPCB Part #
C1612693
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 112mΩ 18000hrs@85℃ 22.5mm 3.99A@100Hz 350V 40mm 60mm 820uF ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS