ALF20C821DL400
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALF20C821DL400
JLCPCB Part #
C1612724
Package
Plugin,D35xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 127mΩ 15000hrs@85℃ 22.5mm 3.7A@100Hz 35mm 400V 80mm 820uF ±20% 插件,D35xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS