ALF20C682EG100
MFR.Part #
ALF20C682EG100
JLCPCB Part #
C1612113
Package
Plugin,D40xL55mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 18000hrs@85℃ 22.5mm 40mm 46mΩ 55mm 6.61A@100Hz 6800uF ±20% 插件,D40xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS