ALF20C681EL550
MFR.Part #
ALF20C681EL550
JLCPCB Part #
C1613631
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 22.5mm 3.87A@100Hz 40mm 450mΩ 550V 680uF 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS