ALF20C471DL550
MFR.Part #
ALF20C471DL550
JLCPCB Part #
C1614457
Package
Plugin,D35xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 2.87A@100Hz 22.5mm 35mm 470uF 550V 650mΩ ±20% 插件,D35xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS