ALF20C391EC350
MFR.Part #
ALF20C391EC350
JLCPCB Part #
C1647388
Package
Plugin,D40xL35mm
Description
350V 35mm 390uF 40mm ±20% 插件,D40xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS