ALF20C391DF400
MFR.Part #
ALF20C391DF400
JLCPCB Part #
C5583832
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 22.5mm 3.96A@10kHz 35mm 377mΩ@100Hz 390uF 400V 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS