ALF20C391DC350
MFR.Part #
ALF20C391DC350
JLCPCB Part #
C1610189
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
350V 35mm 35mm 390uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS