ALF20C332EL200
MFR.Part #
ALF20C332EL200
JLCPCB Part #
C1612418
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
200V 3300uF 40mm 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS