ALF20C331EB350
MFR.Part #
ALF20C331EB350
JLCPCB Part #
C1613501
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 2.02A@100Hz 22.5mm 277mΩ 30mm 330uF 350V 40mm ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS