ALF20C331DF450
MFR.Part #
ALF20C331DF450
JLCPCB Part #
C1614840
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
330uF 35mm 450V 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS