ALF20C271DC450
MFR.Part #
ALF20C271DC450
JLCPCB Part #
C1610912
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
270uF 35mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS