ALF20C221ED600
MFR.Part #
ALF20C221ED600
JLCPCB Part #
C1613833
Package
Plugin,D40xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 2.18A@100Hz 22.5mm 220uF 408.6mΩ 40mm 40mm 600V ±20% 插件,D40xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS