ALF20C221EB450
MFR.Part #
ALF20C221EB450
JLCPCB Part #
C1610787
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.77A@100Hz 18000hrs@85℃ 22.5mm 220uF 30mm 311mΩ 40mm 450V ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS