ALF20C183EP100
MFR.Part #
ALF20C183EP100
JLCPCB Part #
C1613625
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 105mm 11.34A@100Hz 17mΩ 18000hrs@85℃ 18000uF 22.5mm 40mm ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS