ALF20C182KP500
MFR.Part #
ALF20C182KP500
JLCPCB Part #
C1643298
Package
插件,D50xL105mm
Description
105mm 1800uF 500V 50mm ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS