ALF20C182DL250
MFR.Part #
ALF20C182DL250
JLCPCB Part #
C1613244
Package
Plugin,D35xL80mm
Description
1800uF 250V 35mm 80mm ±20% 插件,D35xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS