ALF20C181DC550
MFR.Part #
ALF20C181DC550
JLCPCB Part #
C4155300
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1.694Ω 15000hrs@85℃ 180uF 2.34A@10kHz 22.5mm 35mm 35mm 550V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS